Наші новини

Прес-анонс

14-15 листопада 2018 року у м. Київ проходитиме конференція «Пріоритетні напрями впровадження ґендерно орієнтованого бюджетування на місцевому рівні».

Організатор – Проект «Ґендерне бюджетування в Україні» (Проект ҐОБ) за підтримки Швеції.

Місце проведення: Готель «Radisson Blu», м. Київ, вул. Братська, 17-19.

Початок конференції: 10:00.

Конференція організовується з метою забезпечення широкого діалогу представників/ць української влади, громадянського суспільства та міжнародних експертів/ок щодо викликів та пріоритетів впровадження ґендерно орієнтованого бюджетування (ҐОБ) на місцевому рівні в Україні.

Під час конференції будуть представлені та обговорені досягнення України у впровадженні ҐОБ на місцевому рівні, а також окреслені пріоритетні завдання на 2019 рік в рамках впровадження ґендерно орієнтованого підходу в бюджетний процес в Україні. У заході візьмуть участь міжнародні експерти з Албанії та Швеції, які ознайомлять учасників/ць із застосуванням ҐОБ на міжнародному рівні.

Учасники/ці конференції – представники/ці Міністерства фінансів України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Міністерства соціальної політики України, представники/ці фінансових органів обласних, Київської міської державних адміністрацій і всеукраїнський асоціацій органів місцевого самоврядування, представники/ці місцевих органів влади Швеції, Австрії, Албанії та міжнародних проектів, які реалізуються в Україні.

Акредитація ЗМІ: Юлія Красноголов, +380 66 287 41 05, +380 44 234 19 25

yulia.krasnogolov@grbproject.org

Програма_Проект_14-15.11.2018_1

Назад до Новин