Наші новини

Ґендерне бюджетування визначено одним із пріоритетів державної політики

17 вересня 2018 року в м. Дніпро відбувся cемінар з підвищення фахового рівня щодо питань локалізації політики забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків. Захід відбувся за підтримки Проекту «Ґендерне бюджетування в Україні», що фінансується Швецією, ООН Жінки Україна та Національного демократичного інституту.

Цей семінар був проведений напередодні Регіональної робочої наради щодо пріоритетів ґендерної політики віце-прем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції пані Іванни Климпуш-Цинцадзе.

Під час наради І. Климпуш-Цинцадзе визначила ґендерне бюджетування одним із пріоритетів державної політики.

Учасники та учасниці навчального семінару отримали базові знання щодо ґендерно орієнтованого бюджетування. Оксана Кисельова, національна експертка Проекту ҐОБ, наголосила, що ґендерно орієнтоване бюджетування є інструментом, який долає розрив між міжнародними зобов’язаннями, які взяла на себе Україна, і реальною політикою, спрямованою на досягнення ґендерної рівності.

Пані Олена Гаврилюк, начальник відділу фінансів установ соціального захисту, фізкультури та спорту Департаменту фінансів ОДА м. Дніпро, повідомила про результати ґендерного бюджетного аналізу програм у сфері соціального захисту і спорту, які були отримані за підтримки Проекту ҐОБ.

Назад до Новин