Анонси

У червні відбудеться прес-бранч, присвячений ґендерно-орієнтованому бюджетуванню

Інформація для ЗМІ

Шановні представники і представниці ЗМІ!

Запрошуємо Вас взяти участь у тематичному прес-бранчі під назвою «Ґендерно-орієнтоване бюджетування (ҐОБ): що спільного між ґендером, ґендерною рівністю і бюджетуванням?», який відбудеться 8 червня 2018 року, 11:00-13:00, за адресою: м. Київ, вул. Ярославів Вал, 14В, офіс 36, 4 поверх (Офіс Проекту «Ґендерне бюджетування в Україні»).

Під час заходу представниці Проекту ҐОБ розкажуть про:

– значення і важливість ґендерного бюджетування для забезпечення ґендерної рівності і задоволення потреб жінок та чоловіків із різних соціально-економічних груп;

– результати та перспективи впровадження ҐОБ на державному рівні;

– особливості впровадження ҐОБ на місцевому рівні;

– об’єднання зусиль міжнародних організацій, програм та проектів щодо впровадження ҐОБ в Україні.

Після закінчення презентації відбудеться сесія Q&A, під час якої Ви зможете отримати відповіді на всі свої запитання.

Для того, аби взяти участь у заході, необхідно заповнити Реєстраційну форму до четверга, 7 червня, 18:00.

З питань реєстрації та за додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до Експертки з питань комунікацій та моніторингу Проекту «Ґендерне бюджетування в Україні» Юлії Красноголов, +38 066 287 41 05, +38 044 234 19 25, yuliia.krasnogolov@gmail.com.

 

Інформаційна довідка:

Проект «Ґендерне бюджетування в Україні» (Проект ҐОБ) фінансується Швецією та впроваджується двома консультаційними компаніями – NIRAS та CPM. Мета Проекту – запровадити ґендерно-орієнтоване бюджетування в Україні відповідно до діючої системи управління державними фінансами. Період реалізації проекту – 2014-2020 рр.

Впровадженням ҐОБ в Україні керує Міністерство фінансів України. Окрім Міністерства фінансів, Проект також співпрацює з галузевими міністерствами, областями/районами та містами, а також іншими партнерами. Основний принцип впровадження ҐОБ в Україні базується на використанні найкращих міжнародних практик та передбачає тестування діяльності ҐОБ на рівні пілотних міністерств та областей, підтримку ґендерного аналізу та вдосконалення програм, що фінансуються з бюджету, з наступним внесенням змін до правової бази для інтеграції принципу ҐОБ до бюджетного процесу в Україні.

Назад до Новин