Анонси

У Чернівцях пройдуть тренінги з питань забезпечення ґендерної рівності і впровадження ҐОБ

23-26 січня 2018 року за підтримки Проекту «Ґендерне бюджетування в Україні» у місті Чернівці будуть проведені два дводенних тренінги з питань забезпечення ґендерної рівності і впровадження ґендерно-орієнтованого бюджетування для представниць та представників районних і міських фінансових відділів.

У рамках імплементації Проекту «Ґендерне бюджетування в Україні» (Проект ҐОБ) та впровадження ґендерно-орієнтованого бюджетування на 2018 рік заплановано проведення ряду навчальних заходів з метою підвищення знань представниць та представників районних і міських фінансових відділів про ґендерну рівність та впровадження ҐОБ в Україні.

На початку тренінгу із вітальним словом до учасників звернуться організатори та партнери заходу: Заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Богатирець та Керівниця Проекту «Ґендерне бюджетування в Україні» Мая Босніч. Мая Босніч також ознайомить учасників із завданнями та ходом виконання Проекту ҐОБ.

Проводитимуть тренінг національні експертки Маріанна Колодій, Марина Шаповал, а також Ольга Городницька, головний спеціаліст відділу фінансів соціальної сфери управління фінансів соціальної сфери Департаменту фінансів Чернівецької облдержадміністрації, член робочої групи, тренерка з ҐОБ.

Під час тренінгів учасниці та учасники тренінгів отримають інформацію із наступних питань:

  • стан та проблеми забезпечення ґендерної рівності в Україні;
  • ґендерний портрет Чернівецької області;
  • сутність та принципи ґендерно-орієнтованого бюджетування;
  • міжнародний досвід впровадження ґендерно-орієнтованого бюджетування;
  • етапи ґендерно-орієнтованого бюджетування;
  • досвід Чернівецької області з впровадження ҐОБ;
  • ґендерний аналіз – основа ґендерного підходу;
  • ґендерна статистика та робота з даним;
  • аналіз ситуації щодо ґендерних проблем у галузі та збір інформації про програми, що підлягають аналізу.

Окрім отримання теоретичних знань, представниці та представники районних і міських фінансових відділів виконають ряд практичних вправ, спрямованих на формування та закріплення вмінь аналізувати ситуацію щодо ґендерних проблем у галузі та збирати інформацію про програми, а також навчатимуться основам проведення ґендерного бюджетного аналізу.

Назад до Новин