Анонси

У Чернівцях пройдуть тренінги з бюджетної грамотності

23-26 січня 2018 року за підтримки Проекту «Ґендерне бюджетування в Україні» у місті Чернівці будуть проведені два тренінги на тему: «Бюджетний процес на місцевому рівні» для представників рад об’єднаних територіальних громад (ОТГ).

У рамках імплементації Проекту «Ґендерне бюджетування в Україні» (Проект ҐОБ) та впровадження ґендерно-орієнтованого бюджетування на 2018 рік заплановано проведення ряду навчальних заходів з метою підвищення знань представників рад об’єднаних територіальних громад про місцеві бюджети і бюджетний процес на рівні місцевих бюджетів.

На початку тренінгу із вітальним словом до учасників звернуться організатори та партнери заходу: Заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Богатирець та Керівниця Проекту «Ґендерне бюджетування в Україні» Мая Босніч. Мая Босніч також ознайомить учасників із завданнями та ходом виконання Проекту ҐОБ.

Проводитиме тренінг національна експертка Галина Маркович.

Під час дводенних тренінгів учасниці та учасники тренінгів отримають інформацію із наступних питань:

  • планування місцевих бюджетів;
  • застосування програмно-цільового методу у бюджетному процесі на місцевому рівні;
  • звітність про виконання місцевих бюджетів;
  • контроль за дотриманням бюджетного законодавства;
  • відповідальність за порушення бюджетного законодавства.

Представники та представниці рад ОТГ, окрім отримання теоретичних знань, виконають ряд практичних вправ, спрямованих на формування та закріплення вмінь із розробки бюджетного запиту, підготовки паспорту бюджетної програми, підготовки проекту рішення про бюджет ОТГ та додатків до нього.

Назад до Новин