Анонси

16-17 січня 2018 року відбудеться тренінг щодо реалізації ҐОБ в нових областях

Анонс тренінгу

щодо реалізації ґендерно-орієнтованого

бюджетування в областях

Дата проведення: 16-17 січня 2018 року.

Місце проведення: Прем’єр Готель «Либідь» (м. Київ, площа Перемоги, 1).

Реєстрація: 9:00 – 9:30.

16-17 січня 2018 року за підтримки Проекту ҐОБ в Україні відбудеться тренінг для місцевих консультантів (фасилітаторів) щодо реалізації ґендерно-орієнтованого бюджетування в нових областях.

У 2018 році збільшується кількість областей, які впроваджуватимуть ґендерно-орієнтоване бюджетування на місцевому рівні. До роботи доєднуються Волинська, Рівненська, Одеська, Чернігівська області, представники та представниці яких візьмуть участь у тренінгу. Також у заході візьмуть участь представники Київської та Сумської областей.

Під час першого дня тренінгу учасниці та учасники дізнаються про організаційні підходи до реалізації Проекту ГОБ на місцевому рівні, про сутність та принципи ґендерно-орієнтованого бюджетування, про стан ґендерної рівності в Україні, а також про українську та міжнародну практику впровадження ґендерного бюджетування.

У другий день тренінгу будуть проаналізовані етапи ґендерно-орієнтованого бюджетування та кроки ґендерного бюджетного аналізу програм, проведені практичні вправи щодо ґендерних проблем у галузі.

Учасниці та учасники ознайомляться із порядком проведення ґендерного аналізу програм/заходів/послуг, виконуватимуть практичні вправи, спрямовані на закріплення знань.

Після проходження тренінгу місцеві консультанти координуватимуть роботу робочих груп в нових областях і самі безпосередньо братимуть участь у здійсненні ґендерного бюджетного аналізу обраних програм у наступних галузях: освіта і наука, культура і мистецтво, молодіжна політика і фізична культура.

Назад до Новин