Анонси

У червні відбудеться прес-ланч, присвячений ґендерно-орієнтованому бюджетуванню

Інформація для ЗМІ

Шановні представники і представниці ЗМІ!

Запрошуємо Вас взяти участь у тематичному прес-ланчі під назвою «Ґендерно-орієнтоване бюджетування (ҐОБ): що спільного між ґендером, ґендерною рівністю і бюджетуванням?»

Під час заходу національні експертки Проекту «Ґендерне бюджетування в Україні» розкажуть про:

  • значення і важливість ґендерного бюджетування для забезпечення ґендерної рівності і задоволення потреб жінок та чоловіків із різних соціально-економічних груп;
  • основні кроки здійснення ґендерного бюджетного аналізу, ґендерно-дезагреговані дані і статистика;
  • етапи із впровадження ҐОБ в Україні;
  • досягнення та перспективи ҐОБ в Україні та світі.

Після закінчення презентації Ви зможете отримати відповіді на всі свої запитання під час сесії Q&A.

Для того, аби взяти участь у заході, необхідно пройти попередню реєстрацію за посиланням

https://goo.gl/forms/qOUaxIbQ50LKGJ9J3

Проведення прес-ланчу заплановане на червень 2018 року. Наприкінці травня зареєстрованим учасникам та учасницям буде повідомлено місце та час заходу.

З питань реєстрації та за додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до Експертки з питань комунікацій та моніторингу Проекту «Ґендерне бюджетування в Україні» Юлії Красноголов, +38 066 287 41 05, yulia.krasnogolov@grbproject.org.

Інформаційна довідка:

Проект «Ґендерне бюджетування в Україні» (Проект ҐОБ) фінансується Швецією та впроваджується двома консультаційними компаніями – NIRAS та CPM. Мета Проекту – запровадити ґендерно-орієнтоване бюджетування в Україні відповідно до діючої системи управління державними фінансами. Період реалізації проекту – 2014-2020 рр.

Впровадженням ҐОБ в Україні керує Міністерство фінансів України. Окрім Міністерства фінансів, Проект також співпрацює з галузевими міністерствами, областями/районами та містами, а також іншими партнерами. Основний принцип впровадження ҐОБ в Україні базується на використанні найкращих міжнародних практик та передбачає тестування діяльності ҐОБ на рівні пілотних міністерств та областей, підтримку ґендерного аналізу та вдосконалення програм, що фінансуються з бюджету, з наступним внесенням змін до правової бази для інтеграції принципу ҐОБ до бюджетного процесу в Україні.

Назад до Новин