Анонси

Спільні наради з представниками міністерств України у вересні

Друга половина вересня – Спільна нарада представників Міністерства освіти і науки України та робочих груп областей щодо результатів ґендерного бюджетного аналізу програм, які фінансуються з місцевих бюджетів в галузі освіта.

Друга половина вересня – Спільна нарада представників Міністерства молоді та спорту України та робочих груп областей щодо результатів ґендерного бюджетного аналізу програм, які фінансуються з місцевих бюджетів в галузі фізичної культури та спорту.

Друга половина вересня – Спільна нарада представників Міністерства соціальної політики України та робочих груп областей щодо результатів ґендерного бюджетного аналізу програм, які фінансуються з місцевих бюджетів в галузі соціального захисту та соціального забезпечення.

Друга половина вересня – Спільна нарада представників Міністерства охорони здоров’я України та робочих груп областей щодо результатів ґендерного бюджетного аналізу програм, які фінансуються з місцевих бюджетів в галузі охорони здоров’я.

Друга половина вересня – Спільна нарада представників Міністерства культури України та робочих груп областей щодо результатів ґендерного бюджетного аналізу програм, які фінансуються з місцевих бюджетів в галузі культура і мистецтво.

September 16 - 30
Назад до Новин