Проект "Ґендерне бюджетування в Україні"

ГОБ презентував свої напрацювання парламентському Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму

ГОБ презентував свої напрацювання парламентському Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму 19 жовтня, ГОБ Проект представив профільному комітету Верховної Ради результати впровадження гендерно-орієнтованого бюджетування на прикладі сфери молодіжної політики, фізичної культури і спорту в Україні.
Національний експерт Проекту Світлана Гаращенко розповіла присутнім про завдання Проекту і, зокрема, про виявлені гендерні проблеми у сфері, якою опікується комітет.

Учасники презентації: керівники Комітету, представники секретаріату, народні депутати та їхні помічники поставили Світлані Гаращенко багато питань. Вона пояснила, що ГОБ це не «рівне фінансування чоловіків і жінок», а врахування в бюджетах всіх рівнів потреб різних груп населення – молодих і старих, чоловіків і жінок, жителів міст і сіл, людей з інвалідністю і здорових. Усі вони, пояснила Гаращенко, мають різні потреби у тих послугах, які надає держава. Врахування таких потреб в бюджетах усіх рівнів і є гендерно-орієнтоване бюджетування.

Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму, народний депутат України Микола Величкович висловив жаль, що напрацювання ГОБ вже пізно застосовувати в Держбюджеті-2017 і закликав представників Проекту вже зараз готувати свої рекомендації по створенню гендерно-орієнтованих бюджетів на 2018 рік.

Депутати також пообіцяли враховувати напрацювання та  рекомендації ГОБ у своїй подальшій роботі.

У презентації також взяли участь голова підкомітету з питань молодіжної політики, сім'ї та дитинства Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму, народний депутат Іван Спориш та заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань фізичної культури та спорту Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Денис Силантьєв.

Більше фото з події дивіться на нашій сторінці у Facebook


20.10.2016

Перейти до списку

Серпень 2017
Попередній місяць

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3