Проект "Ґендерне бюджетування в Україні"

Команда

 Команда_3.jpg   

Менеджмент Проекту:

Катаріна Шмітц
Директорка Проекту

 

KatarinaShmitz.jpg

Катаріна Шмітц – є генеральною директоркою компанії NIRAS-Indevelop і директоркою Проекту. Пані Шмітц має більш ніж 20 років досвіду роботи в проектах з надання технічної підтримки в країнах з перехідним станом економіки та розвинутих країнах. Галузь її спеціалізації – ефективне управління, а також державне управління з особливою увагою на впровадженні гендерних питань в організаціях та державних адміністраціях, посилення процесу проведення гендерного аналізу, сталого гендерного впровадження та гендерного бюджетування. Вона також працювала у сфері розширення економічних прав та можливостей жінок (РЕПМЖ) та була відповідальною за розробку концепції з РЕПМЖ (за сприяння шведської SIDA), спрямованої на посилення програми підтримки країни. Вона також надавала допомогу шведській організації SIDA у гармонізації національного законодавства відповідно до гендерних директив ЕС в країнах СНД та на Балканах. Вона також має величезний професійний досвід у сфері запровадження ініціатив з гендерно-орієнтованого бюджетування в країнах з перехідною економікою, а також вона виконувала роботу на замовлення SIDA, ООН-Жінки, ЕС та інших донорів. 


Майя Босніч
Керівник Проекту

                                                             Майя Босніч є Керівником Проекту. Вона має широкий досвід роботи та управління проектами з розбудови MayaBosnich.jpg інституційної та організаційної спроможності щодо впровадження бюджетування за результатами й ґендерно-орієнтованого бюджетування в Боснії і Герцеговині, Сербії, Чорногорії, Хорватії, Македонії та Албанії під егідою різних міжнародних організацій – «ООН-Жінки», АМР США, Міністерства міжнародного розвитку Великої Британії, ЮНІСЕФ, Європейської Комісії тощо. Брала участь у новаторських ініціативах із впровадження ґендерно-орієнтованого планування та бюджетування у Боснії і Герцеговині. Керувала і координувала підготовку ряду підручників та посібників із ҐОБ, зокрема першого підручника з ҐОБ для університетів Південно-Східної Європи. Мая має ступінь магістра з економіки та тема її магістерської роботи зосереджена на партисипативному бюджетуванні.


Анастасія Єрмошенко
Міжнародний координатор Проекту

AY.jpgАнастасія Єрмошенко – міжнародний координатор Проекту. Забезпечує належну взаємодію з адміністративних і економічних питань між NIRAS та офісом Проекту. Анастасія також відповідає за забезпечення постійного моніторингу і оцінки Проектом поточної діяльності. Досвід її минулої та нинішньої роботи охоплює розробку програм і управління програмами, планування і звітність щодо результатів проектів, бюджетування проектів, а також аналіз ризиків та моніторинг і оцінку результативності згідно з відповідними методиками. Анастасія має докторський ступінь з економіки та спеціалізується на управлінні державними фінансами (УДФ) і ґендерному бюджетуванні. Має понад десятирічний досвід роботи з міжнародного співробітництва у сфері розвитку.


 

Експерти:

Угіс Сікс
Міжнародний експерт

                                                             Угіс Сікс, експерт з управління державними фінансами (УДФ). Має більш ніж 17 років професійного досвідуUgisSics.jpg роботи на рівні центрального уряду з питань реформування систем фінансового менеджменту в якості як державного службовця, так і стороннього консультанта. Працював над реалізацією реформ у сфері УДФ в таких країнах, як Грузія, Косово, Латвія, Молдова, Румунія, Сербія та Україна. Зокрема, спеціалізується на системах концептуально-орієнтованого бюджетування, таких як програмне бюджетування, середньострокове прогнозування витрат тощо. Добре знайомий з державним управлінням і УДФ в Україні. Працює в Україні з 2007 р. з різними клієнтами, як-от Міністерство фінансів, Секретаріат Кабінету Міністрів, Національне агентство державної служби України.


Елізабет Клатцер
міжнародний експерт

                                                             Елізабет Клатцер – міжнародний експерт з ґендерних і державних питань. Має більш ніж десятирічний досвідElisabeth_Klatzersprecherin.jpg досліджень і консультування з питань ґендерно-орієнтованого бюджетування, управління державними фінансами, ґендерної та економічної політики. Отримала ступінь доктора економічних і суспільних наук. Тема докторської дисертації – «Ґендерна рівність як основа податково-бюджетної та економічної політики: теорія та практика ґендерно-орієнтованого бюджетування». Д-р Клатцер володіє унікальними знаннями у різних важливих сферах, як-от ґендерно-орієнтоване бюджетування та УДФ. Її досвід включає 10 років роботи на державній служби, в якості дослідника, лідера громадянського суспільства та міжнародного консультанта.


                                                                     Рімантас Веккіс
                                                                міжнародний експерт

Рімантас Веккіс, міжнародний експерт з УДФ, має ступінь магістра економіки. Володіє багатим досвідомроботи 


RimantasVekkis.jpgяк у сфері державного управління, так і у проектах із міжнародної технічної допомоги. Працював у Міністерстві фінансів та Раді Міністрів Литви, а також брав участь у ряді проектів із технічної допомоги в Україні, Болгарії, Молдові та Хорватії. Сфера його компетенції – УДФ та стратегічне планування. Вільно володіє англійською та російською мовами.

Ольга Чернюк
Національний експерт

                                                             Ольга Чернюк, національний експерт Проекту. Має вищу економічну освіту. Також має більше 13 років досвідуOlgaChernuk.jpg роботи у державному секторі (в Міністерстві фінансів України), міжнародних проектах технічного співробітництва, спрямованих на здійснення реформ у бюджетній сфері державного та місцевого рівня, наукової роботи у сфері управління державними фінансами.


                                                                       Оксана Цюпа
                                                                  Національний експерт

                                                             Оксана Цюпа, національний експерт Проекту. Кандидат економічних наук за спеціальністю «Гроші, фінанси іOksanaTsupa.jpg кредит», викладач кафедри фінансів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Магістр державної служби. Досвідчений практик у бюджетній сфері – начальник відділу фінансування галузей невиробничої сфери Головного фінансового управління Івано-Франківської обласної державної адміністрації (2004 р.). Має досвід роботи експерта з гендерного бюджетування в проекті SIDA «Гендерно - орієнтоване бюджетування на місцевому рівні в Україні» (2012 – 2013 рр.).


Світлана Гаращенко
Національний експерт

                                                             Світлана Гаращенко, національний експерт проекту. Закінчила аспірантуру Національного університетуSvitlanaGeraschenko.jpg «Києво – Могилянська академія» , тема її дисертації «Впровадження гендерного підходу в політичній системі України», де ҐОБ є частиною її дослідницької роботи. Експерт з питань гендерної рівності та гендерно-орієнтованого бюджетування. Окрім того, має практичні знання щодо проведення гендерного бюджетного аналізу місцевих програм.


                                                             Наталія Малоголовко 
                                     Фінансовий та Адміністративний менеджер проекту

Має магістерський ступінь за напрямком «Міжнародні відносини» та «Фінанси та кредит». Працювала в спільному проекті 

Ради Європи та Європейського Союзу зі зміцнення і утвердження прав жінок і дітей в Україні (TRES). Перед переходом в Проект ГОБ керувала Відділом фінансового аналізу та бюджетування банку. Вільно володіє англійською мовою.
 

                                                     

           Марина Шаповал 

Національний експерт Проекту

Марина Шаповал національний експерт Проекту. Має ступінь магістра в галузі міжнародної економіки.
FullSizeRender (009).jpg

Вільно володіє англійською мовою, вивчає польську. Має практичний досвід роботи в проектах  міжнародної технічної допомоги в якості фінансового аналітика. В проекті USAID MFSI-II виконувала обов'язки   грант-менеджера. на сайт.jpgНадія Івченко 
Організатор заходів та адміністративний асистент проекту

Надія Івченко має магістерську ступінь КНЕУ ім. Вадима Гетьмана з міжнародної економіки, спеціалізація управління міжнародним бізнесом. Вільно володіє англійською мовою. Вивчала німецьку та італійську.

До приходу в команду Проекту ГОБ мала 8 річний досвід у веденні справ іноземного представництва в Україні, під час якого пройшла 6 місячне стажування в головному офісі компанії  в Будапешті.  До цого працювала в проекті USAID HPI на адміністративній посаді.