Наші новини

Академія ҐОБ покликана забезпечити сталість впровадження ҐОБ в Україні

Протягом двох тижнів тривало навчання представників/ць Міністерства фінансів України (Мінфін) в Академії ґендерно орієнтованого бюджетування (Академія ҐОБ), організованій Проектом «Ґендерне бюджетування в Україні» за фінансової підтримки Швеції.

Академія ҐОБ проводилась з метою підготувати групу експертів/ок із питань ҐОБ у Мінфіні. Мінфін є головним бенефіціаром Проекту «Ґендерне бюджетування в Україні» та відповідає за впровадження ҐОБ в Україні. Саме тому існує запит на знання та інформацію щодо суті та методів впровадження ґендерно орієнтовано го бюджетування, а також методів поширення знань серед інших учасників бюджетного процесу. В той же час, існує брак експертів/ок, які б допомагали поширювати досвід ҐОБ, а також могли б стати свого роду інституалізацією знань та досвіду проекту після його завершення.

Академія складалася з трьох навчальних модулів: з ґендерної рівності; з ґендерно орієнтованого бюджетування; з методики проведення семінарів/тренінгів.

Очікується, що після закінчення навчання державні службовці зможуть поширювати досвід ҐОБ, забезпечити інституалізацію знань та досвіду проекту після його завершення, а також відіграватимуть дорадчу та консультаційну функції.

Назад до Новин