Наші новини

ҐОБ запроваджується на рівні районів, міст обласного значення та ОТГ

Після успішного проведення навчальних семінарів з ґендерно орієнтованого бюджетування (ҐОБ) для представниць та представників місцевих фінансових органів Чернівецької області та для районних у м. Київ державних адміністрацій Проект розширює географію впровадження навчальної програми з вивчення методики ґендерного бюджетного аналізу для представників районів, міст обласного значення та ОТГ у інших областях.

Зокрема, у серпні-вересні 2018 року будуть організовані аналогічні семінари у Житомирській області.

В цілому заплановано проведення двох навчальних етапів (8 дводенних тренінгів) для 65 представниць та представників місцевих фінансових органів.

Проводять навчання національні експертки Проекту «Ґендерне бюджетування в Україні» Маріанна Колодій та Марина Шаповал, які під час дводенних тренінгів знайомлять учасників та учасниць із питаннями ґендерної рівності та ґендерно орієнтованого бюджетування в Україні та світі, навчають методиці здійснення ґендерного бюджетного аналізу програм, зокрема під час виконання практичних вправ.

У серпні поточного року пройшов перший етап тренінгів з питань забезпечення ґендерної рівності і впровадження ґендерно орієнтованого бюджетування для чотирьох груп місцевих фінансових органів Житомирської області.

Учасники робочої групи із ҐОБ у Житомирській області – Вадим Турський, керівник групи, а також Ірина Сугак, заступник начальника головного управління статистики у Житомирській області, та Оксана Трокоз, заступник начальника управління фінансів виробничої та невиробничої сфери, начальника відділу фінансів установ освіти, культури, молоді і спорту департаменту фінансів облдержадміністрації, поділилися власним досвідом роботи із впровадження ҐОБ в області за попередні роки. Окрім цього, під час тренінгів був представлений ґендерний портрет Житомирської області.

Назад до Новин