Наші новини

Ґендерне бюджетування впроваджується в освітній процес

Кілька років тому розпочалась співпраця Проекту ҐОБ із українськими вищими навчальними закладами з метою впровадження ҐОБ в освітній процес. Представниць Проекту постійно запрошують до участі у різноманітних заходах вищої школи, під час яких вони діляться знаннями про ҐОБ та досвідом із впровадження ґендерного бюджетування в Україні.

За цей рік Проекту вдалося налагодити успішну співпрацю з Національним університетом державної фіскальної служби України – його студентки та студенти проходили стажування у Проекті, викладачі та викладачки писали наукові праці з ҐОБ, брали участь у тренінгах та інших спільних заходах.

Задля того, аби співпраця була більш ефективною та системною, 5 грудня 2018 року був підписаний Меморандум про співпрацю. Підписання відбулося під час семінару «Ґендерно орієнтоване бюджетування» для навчально – наукового інституту фінансів, банківської справи НУДФСУ.

У рамках співпраці буде надаватись консультативна допомога в організації та проведенні дослідницької роботи, зокрема з метою впровадження ҐОБ в освітній процес. У разі потреби будуть організовані лекції, семінари, вебінари, інші заходи для науково-педагогічних та педагогічних працівників.

І нам було неймовірно приємно отримати подяку за нашу роботу. Щиро дякуємо за співпрацю представницям та представникам НУДФСУ!

Більше детально про підписання Меморандуму – на сайті Національного університету державної фіскальної служби України.

Назад до Новин