Наші новини

У Чернівцях пройшли тренінги з бюджетної грамотності, з питань забезпечення ґендерної рівності і впровадження ҐОБ

23-26 січня 2018 року за підтримки Проекту «Ґендерне бюджетування в Україні» у місті Чернівці були проведені два дводенних тренінги на теми: «Бюджетний процес на місцевому рівні» для представників рад об’єднаних територіальних громад (ОТГ) та два дводенних тренінги з питань забезпечення ґендерної рівності і впровадження ґендерно-орієнтованого бюджетування для представниць та представників районних і міських фінансових відділів.

У рамках імплементації Проекту «Ґендерне бюджетування в Україні» (Проект ҐОБ) та впровадження ґендерно-орієнтованого бюджетування на 2018 рік заплановано проведення ряду навчальних заходів з метою підвищення знань представників рад об’єднаних територіальних громад про місцеві бюджети і бюджетний процес на рівні місцевих бюджетів, а представників районних і міських фінансових відділів ознайомити із питаннями ґендерної рівності та впровадження ҐОБ в Україні.

На початку тренінгу із вітальним словом до учасників звернулися організатори та партнери заходу: Заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Богатирець, Анжела Дякова, Заступниця директора Департаменту фінансів Чернівецької ОДА, Керівниця Проекту «Ґендерне бюджетування в Україні» Мая Босніч. Мая Босніч також ознайомила учасників із завданнями та ходом виконання Проекту ҐОБ.

Ігор Богатирець поділився своїми враженнями про роботу із впровадження ҐОБ в Чернівецькій області: «Ґендерне бюджетування – частина реформи управління державними фінансами, і наша область, працюючи над цим питанням з 2016 року, здобула колосальний і цікавий досвід, аналізуючи сферу освіти і охорони здоров’я».

Назад до Новин