Наші новини

У Києві була проведена перша серія тренінгів у рамках Другої Школи тренерів з ҐОБ

14-15 листопада у Києві національні експертки Проекту Маріанна Колодій та Марина Шаповал провели першу серію тренінгів у рамках Другої Школи тренерів з ґендерно-орієнтованого бюджетування. Вже вдруге за цей рік Проект ҐОБ за фінансової підтримки Уряду Швеції організовує підготовку майбутніх тренерок та тренерів з ҐОБ в Україні.

Робота Школи передбачає проведення серії тренінгових модулів та практичних занять, під час яких учасниці та учасники отримують базові знання про те, як планувати та проводити тренінги з питань ґендерно-орієнтованого бюджетування. Після закінчення навчання випускниці та випускники Школи зможуть проводити тренінги з поширення інформації про застосування ґендерно-орієнтованого підходу в бюджетному процесі.

Відкрила Школу Марина Шаповал, національна експертка Проекту “Гендерне бюджетування в Україні”, яка наголосила на важливості використання даного методу бюджетування. Вона також зазначила, що Проект покладає великі сподівання на майбутніх випускників і випускниць Другої Школи тренерів, адже вони виступатимуть в ролі адвокатів на місцях з питань ґендерної рівності та ґендерно-орієнтованого бюджетування.

За два дні інтенсивних занять учасники та учасниці дізналися про ґендерні розриви в Україні, про сутність та особливості застосування ґендерного аналізу, про важливість збору ґендерно-дезагрегованих даних, про сутність, принципи та етапи ґендерно-орієнтованого бюджетування, а також про міжнародний досвід впровадження ҐОБ.

Назад до Новин