Наші новини

У Держкомтелерадіо відбувся другий тренінг з ґендерно орієнтованого бюджетування

Відбувся другий тренінг «Суть та етапи ґендерно орієнтованого бюджетування» для робочої групи, створеної в Держкомтелерадіо в рамках виконання Меморандуму про співпрацю, підписаного з проектом «Ґендерне бюджетування в Україні».

Участь у заході взяла керівниця Проекту Мая Босніч, яка окреслила основні завдання та напрями роботи учасників тренінгів, результатом яких має стати вироблення рекомендацій і пропозицій щодо внесення змін в окремі бюджетні програми  Держкомтелерадіо з метою врахування ґендерного аспекту.

 Члени робочої групи презентували результати своєї роботи відповідно до завдань, поставлених перед ними на першому засіданні експертками з проекту «Ґендерне бюджетування в Україні». Зокрема, було здійснено аналіз нормативно-правової бази та міжнародних зобов’язань з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків та огляд документів і показників щодо ґендерної рівності в інформаційній та видавничій сферах у межах обраних бюджетних програм.

В ході інтерактивної роботи з експертками члени робочої групи розглянули цілі бюджетних програм з позиції врахування ґендерних аспектів, визначили головні напрями діяльності за програмами, дослідили видатки на виконання бюджетних програм та напрями їх використання, а також інші питання, необхідні для ґендерного бюджетного аналізу обраних програм.

 На основі висновків, зроблених за результатами другого тренінгу, члени робочої групи мають розробити пропозиції, які передбачатимуть внесення змін до бюджетних програм (назви, мети тощо) для забезпечення потреб та інтересів жінок і чоловіків для врахування головним розпорядником.

Назад до Новин