Наші новини

Українським прикладом впровадження ґендерного бюджетування зацікавилися в Трінідад і Тобаго

Ґендерне бюджетування в Україні стало прикладом передової практики, за якою з великим інтересом спостерігають з інших країн світу задля того, аби отримати більше інформації про роботу із ҐОБ.
Ми пишаємось тим, що протягом двох тижнів Проект прийматиме гостю – Трішію Басдео-Гобін, яка приїхала з далекої країни Трінідад і Тобаго задля того, щоб вивчити досвід роботи команди Проекту та наших партнерів про те, як працювати над впровадженням ґендерного бюджетування, а також перейняти цікаві ідеї і поширити отримані знання у своїй країні.
Трішія закінчила Університет Вест-Індія, Санкт-Августинський Кампус, в 2013 році, отримавши ступінь бакалавра психології, а в 2014 році здобула магістра в галузі ґендерних досліджень та розвитку. Її дослідження стосувалось сприйняття чоловіками та жінками насильства від близьких партнерів/ок.
У 2011 році Трішія заснувала Фонд S.I.M.P.L.E. (Smiles Ignited Making Precious Lights Everywhere – Щирі посмішки скрізь запалюють прекрасний вогонь) для того, щоб допомогти малозабезпеченим дітям у Тринідаді і Тобаго.

Назад до Новин