Наші новини

Українська молодь зацікавилася впровадженням ґендерного бюджетування в Україні

5 липня 2018 року керівниця Проекту «Ґендерне бюджетування в Україні» Мая Босніч зустрілася з інтернами та інтернками Програми стажування в Апараті Верховної Ради України.

На початку зустрічі відбулася дискусія з приводу «ґендерної рівності» та її значення для присутніх. Це питання зацікавило усіх, оскільки проблемні аспекти ґендерної рівності стосуються кожного і від дискримінації за ознакою статі страждають як жінки, так і чоловіки.

Після обговорення Мая Босніч розповіла про важливість застосування ґендерного підходу в бюджетному процесі та про впровадження ґендерного бюджетування в Україні, навела приклади ґендерних розривів у галузях освіти, охорони здоров’я та спорту.

Вона також зазначила, що «ґендерне бюджетування – це не магічний інструмент. Він лише допомагає визначати реальні пріоритети суспільства в межах наявних бюджетних ресурсів. Помилковим буде твердження, що коли цей принцип буде імплементований, то всі питання вирішаться. Потрібно проводити комплексне реформування, адже управління фінансами – це тільки одна із систем управління країною».

Джерело: http://www.interns.org.ua/uk/content/genderna-rivnist-ce-ne-lyshe-pytannya-prav-lyudyny

Назад до Новин