Наші новини

Україна увійшла до числа тих країн, які роблять бюджетний процес більш справедливим

20-22 лютого ц.р. українська делегація у складі представниць Міністерства фінансів України Олени Мачульної та Людмили Бойченко, а також представниць Проекту ҐОБ Маї Босніч та Ольги Чернюк взяла участь у зустрічі країн Східної Європи. Захід, який проходив у Відні (Австрія), був організований Міжнародним валютним фондом (МВФ), Об’єднаним Віденським інститутом у співпраці з ООН Жінки з метою обговорення питань ґендерно-орієнтованого бюджетування. У зустрічі взяли участь представники та представниці 11 країн, які презентували свої досягнення у здійсненні ґендерного бюджетування.

Олена Мачульна та Людмила Бойченко (Міністерство фінансів України) розповіли про український досвід впровадження ҐОБ в систему управління державними фінансами в рамках бюджетної реформи, а також про поділилися досвідом практичної роботи із ҐОБ в Україні.

Керівниця Проекту ҐОБ Мая Босніч під час дискусії експертів та експерток з управління державними фінансами представила загальну концепцію інтегрування ґендерного аспекту в бюджетний процес.

Назад до Новин