Наші новини

Проєкт ҐОБ та Міністерство внутрішніх справ підписали меморандум про співробітництво

Команда Проєкту працює задля забезпечення рівних потреб, прав та можливостей жінок та чоловіків, зоерема і у правоохоронній сфері. Не лише в Україні, а й в усьому світі дедалі більш нагальною постає завдання глибшої інтеграції ґендерного аспекту в реформу сектору безпеки.  Наразі Проєкт Ґендерно орієнтоване бюджетування в Україні співпрацює з Національною гвардією України та Національною поліцією України. Для того, щоб поглибити співробітництво і було підписано відповідний меморандум між МВС та Проєктом.

В рамках співпраці, в бюджетах МВС, Нацгвардії та інших ЦОВВ планується усунути дискримінацію, забезпечити потреби та інтереси як жінок так і чоловіків. Над формуванням бюджетних програм будуть працювати спеціально підготовані фахівці.

«Підписання документу для сектору безпеки є надзвичайно важливим, оскільки наша країна рухається шляхом реформ, а включення гендерної перспективи в бюджетні програми – це ще один крок засвідчення того, що жінки та чоловіки в секторі безпеки однаково користуватимуться ресурсами сектору безпеки», – зазначила Катерина Павліченко, заступниця міністра внутрішніх справ України

Керівниця Проєкту Оксана Кисельова наголосила, що успішна робота, яка ведеться протягом останніх років в Україні свідчить про те, що саме гендерно орієнтоване бюджетування є потужною управлінською технологією, яка сприяє реалізації політики гендерної рівності в усіх сферах і підвищення цілеспрямованості, ефективності та прозорості в витрачанні бюджетних коштів. Спрямування бюджетних коштів на задоволення потреб як жінок, так і чоловіків.

Назад до Новин