Наші новини

Проект ҐОБ взяв участь у тренігу “Бюджетний процес в об’єднаних територіальних громадах”

ПроектҐендерно орієнтоване бюджетування”  в рамках співпраці з Програмою «U-LEAD з Європою» взяв участь у тренінгу “Бюджетний процес в об’єднаних територіальних громадах”. Участь у заході  також взяли радники та радниці з питань місцевих фінансів регіональних Центрів розвитку місцевого самоврядування, міжнародні та українські експерти, фахівці Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Міністерства фінансів України, Державної фіскальної служби України.

Тренінг спрямований на отримання практичного досвід щодо застосування ґендерно орієнтованого підходу в бюджетному процесі на рівні ОТГ, ознайомлення з поточним станом і перспективами децентралізації та реформи адміністративно-територіального устрою, удосконалення та підвищення рівня знань учасників у сфері середньострокового бюджетного планування, обговорення шляхів підвищення ефективності адміністрування податків на місцевому рівні, ефективного використання бюджетних коштів та розгляд показників ефективності, покращення навичок щодо залучення громадян у бюджетний процес через Бюджет участі.

Національна експертка, заступниця керівниці Проекту Оксана Цюпа також розповіла учасникам про ґендерний бюджетний аналіз як основу ґендерного підходу в бюджетному процесі. Експертки Проекту ҐОБ разом із учасниками провели представлення результатів ґендерного аналізу бюджетних програм ОТГ, провели практичну роботу та розробили пропозиції і рекомендації за результатами ґендерного аналізу бюджетних програм.

Назад до Новин