Наші новини

Проект «Ґендерне бюджетування в Україні» став партнером Українського Жіночого Конгресу

18 травня у м. Одеса був проведений регіональний Український Жіночий Конгрес. До організації та проведення заходу долучився Проект “Ґендерне бюджетування в Україні”, який став одним із партнерів Українського Жіночого Конгресу.

У рамках заходу під час панелі «Ґендерно-орієнтоване бюджетування: успішні кейси» обговорювалось питання впровадження ґендерно-орієнтованого бюджетування в Україні; був визначений зміст і шляхи запровадження ҐОБ, а також були представлені позитивні кейси та можливості поширення цього інструменту для забезпечення потреб жінок та чоловіків із різних соціально-економічних груп.

У заході взяли участь заступниця керівниці Проекту ҐОБ Ольга Чернюк, національна експертка Проекту ҐОБ Оксана Кисельова, представниці Миколаївської та Херсонської областей – Ольга Ротар, заступник директора департаменту фінансів, начальник бюджетного управління Миколаївської ОДА, Юлія Забродкіна, місцева консультантка Проекту ҐОБ в Миколаївській області, Людмила Кравченко, начальник управління фінансів невиробничої сфери департаменту фінансів Херсонської ОДА, координаторка заходів Проекту ҐОБ в Херсонській області та Людмила Макуліна, місцева консультантка Проекту ҐОБ в Херсонській області.

Ольга Чернюк і Людмила Кравченко виступили в панельній дискусії “Ґендерно-орієнтоване бюджетування: успішні кейси”. Вони представили ҐОБ як інструмент підвищення ефективності державного і місцевих бюджетів та подолання ґендерних розривів в різних соціально-економічних сферах, а також успішний досвід роботи Проекту із впровадження ґендерного бюджетування в Україні.

 

Назад до Новин