Наші новини

Галузеві міністерства презентували результати ґендерного аналізу бюджетних програм

20 грудня 2017 року під час наради у Міністерстві фінансів України були презентовані результати ґендерного аналізу бюджетних програм окремих галузевих міністерств – Міністерства соціальної політики України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки України, – який проводився у 2017 році за підтримки Проекту ҐОБ.

З вітальним словом до учасників засідання звернулися Володимир Лозицький, директор Департаменту державного бюджету Міністерства фінансів, та Мая Босніч, керівниця Проекту ҐОБ в Україні.

Представниці галузевих міністерств презентували результати ґендерного аналізу бюджетних програм у галузях соціальної політики та соціального забезпечення, молоді та спорту, освіти і науки.

Після презентацій учасники і учасниці засідання мали можливість обговорити результати проведеного аналізу та поставити запитання, поділитися власним досвідом, розповісти про проблеми при проведенні аналізу, а також спланувати подальшу діяльність та напрямки міжгалузевої співпраці.

Результати ґендерного аналізу бюджетних програм галузевих міністерств за 2015-2016 роки та розроблені рекомендації будуть представлені в окремому звіті, який стане доступним для всіх, хто цікавиться відповідною проблематикою, у 2018 році.

Назад до Новин